.::Usta Sanatçımız İhsan Gedik’in Kaleme Aldığı ‘Dünden Bu Güne İhsan Gedik / Sinemada 48 Yıl’ Adlı Kitabı Tekrar Satışa Sunuldu::.

Sinemamızın unutulmaz kavgacılarından, emektar sanatçımız İhsan Gedik‘in kaleme aldığı “Dünden Bu Güne İhsan Gedik / Sinemada 48 Yıl” adlı kitabı tekrar satışa sunuldu. Kitap, anı kitabı olmanın yanı sıra, çok kıymetli fotoğraflarla eşsiz bir sinema albümü niteliği de taşımakta.

Bu eşsiz kitaba ulaşmak isteyen okurlarımızın, usta sanatçımızın değerli kızı Fatma Türkan Gedik ile iletişim kurmaları gerekmektedir.

Reklamlar

8 responses to “.::Usta Sanatçımız İhsan Gedik’in Kaleme Aldığı ‘Dünden Bu Güne İhsan Gedik / Sinemada 48 Yıl’ Adlı Kitabı Tekrar Satışa Sunuldu::.

  1. sevgili ihsan abi böyledegerli güzel bi kitap sevenlerine hazırlayıp sundugun için sana çok büyük teşekürlerimi sunarım devamını bekler ve enkısa zamanda yeşilçam sokağı da olur isimlerinizi tek tek parlayan bir yıldız misali görmek ister senve degerli emaktar yeşil çam oyuncularına saygı ve hürmetlerimi sunarım

  2. emeğine sağlık, çok teşekkür ederiz.

  3. Emektar usta oyuncumuz İhsan Ağabiye teşekkürler böyle bir eser için. Yeşilçam sinemasını farklı ağızlardan bilhassa da sinemamızın ikinci,üçüncü şahıslarından yazılmış olarak okumak güzel ve zevkli olacaktır.Gerçek olan bir şey var ki böyle emektar aktörlerimiz aslında yeşilçamın yeri dolmayacak oyuncularıdır.Onları çıkarttığınız zaman yeşilçam’dan geriye hiçbir şey kalmaz.Sevgiler.Bir an önce alıp okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.

  4. Slm İhsan Abi ben Samsun bafradan iskender yüreğine emeğine sağlık kitabından bende almak istiyorum ama kızın Fatma türkan hanımla iletişime geçemedim

  5. slm sevgili ihsan abi eskilerden filimlerinizi seyrediyorum be çok kalite filimler çekmişsiniz zamanında irfan atasoyla kara cellat filmini seyretdim çok güzel oynamışsın abı san ayakışan roller bu bence saygılarımla senive yeşilçam emaktarlarini dizilerde görmek isteriz

  6. Az önce tv’de izledim Ihsan abi’nin dramini. Türk sinemasinin dev karakter ustasini bu hale getirenler utansin. (Gerci sinema da Türk sinemasi olmaktan cikali yillar oldu ya) Biz O’nu, Süheyl Egriboz’u ve daha nice essiz sanat emekcilerini siemalarda, Tv’lerde görmek isteriz. Türk sinemasinin gercek kimligiyle yeniden dirilmesini, emekcisine sahip cikmasini bekliyoruz.

  7. Bende bu kitabı almak istiyorum nasıl alabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s